Тема апокаліпсису користується великою популярністю у сучасних кінематографістів. Здається, що ця тема досліджена на 100%, всім відомо, що буде з людством, коли небеса разверзнутся, станеться потім або ж нападуть на людей армії вампірів і ходячих мерців. Тільки чи думав хтось на тему того, що станеться потім, коли світ людей повністю зникне. Що станеться з планетою Земля, якщо люди пропадуть і більше не повернуться? Чи зможе цивілізація залишатися незайманою?

Даний проект допоможе дослідити це питання більше, адже розглянуто, що станеться із Землею, коли в мегаполісах не залишиться людей, і все, що було створено на благо людства і його комфорту, залишиться на місці. Автори задалися питанням, як буде існувати транспортна система, метрополітен, скільки простоять пам’ятки архітектури та інфраструктури, а також пам’ятки, дороги.

Найголовніше, як це позначиться на спадщину цивілізації людей, на життя рослинного і тваринного світу. Та й взагалі, кому у спадок перейде наша планета? Фільм Майбутнє планети: Життя після людей (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід де Фріз
В ролях: Струан Роджер, Джон Андерсон, Девід Брін, Білл Брунинга, Рон Чессер, Рей Коппинджер, Ерік Доні, Сергій Гащак, Джон Хадидиан, Кевін Харрісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress