Фільм Метьюз (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сер Стенлі Метьюз увійшов у світову історію впевненою ходою великого футболіста. Нехай для багатьох ім’я незнайоме, але він повністю удостоєний своєї легенди. Історія його сталася понад півстоліття тому, але до цих пір зберігає свої сліди, в історії англійського футболу. Він легенда своєї країни і значуща особистість всього світу. Він чемпіон і володар безлічі нагород. Він у свій час користувався величезною повагою і популярністю в своїй справі. Він жив футболом, кожен свій день, жертвуючи при цьому звичайним життям. Звичайно ж, так досягнення не впало йому в руки за велінням долі.

Адже він талант, а талант це нескінченний працю і настільки ж величезне бажання. Тисячі годин проведені за грою, це і є майстерність. Кожен день, присвячений своєму справа це і є Метьюз. Історія його, відкриє факти вже відомі досягнення і покаже те, що сховане за завісою таємниць його особистого життя. Адже громадськість бачить людей по своєму, так як їм показують журналісти. А що відбулося насправді? Яке це-бути найкращим футболістом свого часу? Фільм Метьюз (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Наскільки це великий тягар? Все це знав тільки Стін і нарешті ця таємниця буде відкрита для всіх. Документальна історія про людину, який поклав все своє життя на досягнення однієї єдиної мети.

Режисер: Райан Скотт Уоррен
В ролях: Джиммі Армфилд, Tristan Bailey, Patrick Barclay, Річард Бренсон, Terry Conroy, Oussmane Diallo, Mpho Diamond, Jude du Preez, Kian du Preez, David Goldblatt


загрузка...