Картина розповість про власника невеликого ресторанчика в столиці Японії по імені Дзіро, якому вже виповнилося вісімдесят п’ять років. Усе життя він присвятив мистецтву приготування суші. Заклад харчування, яке він заснував, мало нагадує розкішний ресторан: це маленький закуток в одному з підземних переходів. Приміщення настільки маленьке, що в ньому навіть немає санвузла, який розташований поза його межами. Всередині знаходиться стійка, поруч з яким стоїть ряд стільців. Заклад може одночасно прийняти лише десять осіб. Меню ресторанчика може запропонувати тільки різноманітні суші.

Однак навіть такі скромні характеристики дають оманливе уявлення про заклад. Насправді воно має три зірки Мішлен, а щоб потрапити в цей ресторанчик, необхідно зробити запис за місяць. Фільм не робить акцент на кулінарії або різноманітності їжі. Головна лінія зосереджена на житті людей, які люблять свою справу, удосконалюються і витрачають багато сил на те, щоб досягти досконалості. Фільм Мрії Дзіро про суші (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кулінарне справа вимагає щепитильности і високої майстерності, досягти якого можна лише багаторічною важкою роботою над собою. Тільки захоплена людина може витратити роки, щоб отримати колосальний результат.

Режисер: Девід Ґелб
В ролях: Джиро Воно, Есикадзу Воно, Masuhiro Yamamoto, Daisuke Nakazama, Hachiro Mizutani, Harutaki Takahashi, Хірокі Фудзита, Цуненори Іда, Toichiro Iida, Акіхіро Ояма

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress