Фільм Небезпечний син (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


За статистичними даними, кожна десята дитина в США страждає від емоційних розладів. Докторам і психіатрів не завжди вдається вилікувати таких пацієнтів. А у багатьох сімей навіть немає можливості звернутися до висококваліфікованого лікаря. Люди, які страждають психічними захворюваннями, які не отримують допомогу, схильні до насильства, особливо по відношенню до близьких і самим собі. 10-річний Ітен, син Стейсі, вже два з половиною роки почав проявляти агресію. Нещасна мати не знає, що робити з хлопчиком. Він має дуже запальним і неврівноваженим характером.

Мати хвилюється за свою дочку, 8-річну Елексу. Стейсі впевнена, що Ітен становить небезпеку для своєї молодшої сестрички. Стан хлопчика розцінюється як кризовий. Хлопчина повинен пройти лікування в реабілітаційному центрі, але вільних місць там немає. Стейсі довелося внести хлопчика в список очікування. Лише близько половини дітей з психічними розладами отримують хоч якесь лікування.

У кінострічці глядачі познайомляться з батьками, діти яких мають психічні відхилення, і дізнаються, яким чином можна боротися з такого роду хворобами. Фільм Небезпечний син (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ліз Гарбус
Актори:


загрузка...