загрузка...


У документальному фільмі «Невизнані» режисер скрупульозно досліджує питання існування позаземного життя, а також розвиненості і цивілізованості такої. А якщо припустити, що життя поза нашою планетою існує — чи відвідували наші більш технологічно високоорганізовані «брати по розуму» Землю? Документальна стрічка вивчить всі свідчення очевидців і мультимедійний контент, на якому, за твердженням того чи іншого автора відео- або фотокадрів, присутній доказ існування інопланетних візитерів.

Слід зазначити, що творці фільму «Невизнані» настільки серйозно підійшли до питання відвідування нашої планети інопланетною цивілізацією, що несерйозною конспірології в фільмі фактично немає. Висловлюються усіма визнані експерти, включаючи вчених і астронавтів. Також окремою темою зачіпається не тільки Земля як об’єкт відвідування, а й інші об’єкти Сонячної системи, включаючи супутник нашої планети, а також загадковий Марс. Фільм Невизнані (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Детально вивчена тема і «невпізнаних літаючих тарілок» з опитуваннями численних свідків подібних подій, від минулого століття до сучасності. НЛО розбурхує уми багатьох людей не один десяток років, і цей фільм по-своєму і цікаво інтерпретує даний феномен.

Режисер: Майкл Маццола
В ролях: Джанкарло Еспозіто, Стівен М. Грір

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress