Фільм про інді-ігри та їх творців. Він розрахований, насамперед, на людей, що люблять комп’ютерні ігри та захоплюються їх історією. Фільм «Незалежна гра: Кіно» заснований на реальних подіях, протягом того часу поки він йде, показаний процес роботи художників інді-ігор. Звичайно, якщо ви далекі від теми комп’ютерних битв, кінострічка «Незалежна гра» може спочатку і не здасться чимось захоплюючим. Розробники комп’ютерних ігор живуть у своєму, особливому світі, в якому непосвяченим не місце. Але, подивившись фільм про цих чотирьох героїв, і те, як вони йдуть до мрії, кожна людина дізнається щось корисне для себе.

Чому вирішили показати картину саме про цей вид комп’ютерних ігор і про МакМиллена і Томмі Рефенеса? Цінителі стверджують, що інді — втілення фантазії і таланту митця, який намагається самовиразитися, а не просто заробити побільше грошей, як це роблю творці «великих» ігор. Винахідники ролика під назвою Super Meat Boy розповідають, як важливий він для них, як вони вкладають у цю картину свою душу.

Комп’ютерні ігри, зроблені з талантом, вже давно перестали бути просто розвагою, це, швидше твір мистецтва, і, подивившись фільм, можна в цьому переконатися. Фільм Незалежна гра: Кіно (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лизанн Пажо, Джеймс Свирски
В ролях: Джонатан Блоу, Філ Фіш, Едмунд МакМиллен, Томмі Рефенс, Джо Дріллінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress