Так що ж таке океан? Вони величезні і навіть вся техніка світу не зможе пізнати їх за короткий термін? Люди звиклися з думкою, що знають океани лише на рівні їх поверхні, де іноді з’являються істоти, які призводять всіх у захват. Океани займають велику частиною планети, створюючи особливу атмосферу, не існуючу ні на одній іншій планеті. Вони небезпечні і неймовірні, вони містять в собі здоров’я і смерть, але ними не можна не захоплюватися. Наскільки порівнянна тривалість життя людини і існування океану? Можна лише припускати, скільки всього бачила ця вода, що перетікає зі стану в стан і радує людей.

Океан може дати людині їжу і подарувати нового друга, він здатний викликати безпосередній дитячий захват лише одним своїм звичайним видом. Скільки всього невпізнаного є в його надрах? Скільки видів дивних океанських мешканців людина ще не бачив, і, можливо, ніколи не побачить? Вся незбагненність і загадковість океану лише у воді, яка вивчена людиною вздовж і впоперек. Так чому ж загадковість так і вабить всіх дослідників і звичайних людей?

Що насправді приховує в своєму нутрі кожен океан, знайомий людині ще з раннього веселого дитинства? Які його таємниці людина ніколи не пізнає? Фільм Океани (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жак Перрен, Жак Клюзо
В ролях: Пірс Броснан, Жак Перрен, Педро Армендарис мл, Альдо, Маттіас Брандт, Риэ Міядзава, Ланселот Перрен, Маноло Гарсіа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress