Колись давним давно в Америці було дуже багато мисливців, які добували хутрового звіра. Такі мисливці називалися трапперами. Але протягом часу вони поступово стали зникати, і Норман Уінтер один з таких мисливців, швидше за все мало не останній. Він і його дружина — індіанка Небраска проживають біля Скелястих Гір разом зі своїми собаками. Мисливець прагне до єднання і гармонії з навколишнім світом, його життя сповнене суворості і невідворотність, події можуть йти зовсім непередбачувано.

Але зате в цьому житті є сенс. Будинок мисливця зроблений з дерева, Норман виходить в ліс, перевіряє свої пастки, полює, обробляє видобуток, вечір він і дружина удвох проводять при свічках. Час від часу мисливець щастить видобуток на продаж, потім ходить по магазинах і купує все, що їм необхідно.

Він хотів би жити так і далі, але цивілізація невблаганно наступає, і незайманих лісів стає все менше і менше. Фільм Останній ловець (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколя Ваньє
В ролях: Норман Уінтер, Мей Лу, Алекс Ван Биббер, Кен Болтон, Денні Денісон, Роберт ЛаФлер, Ален Лемарен, Крістофер Льюїс, Рой Несс, Каорі Торегай

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress