Фільм Остання гонка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет фільму розповідатиме глядачеві цілком реальну історію, яка розгортатиметься навколо Дональда Кроухерста. Сам головний герой з дитинства мріяв про щасливе майбутнє, разом з цим він вірив, що прийде той день, коли він стане багатим і знаменитим на весь світ. Коли головний герой подорослішав, то він став вельми успішним бізнесменом і щасливою людиною. Єдине, що відрізняло його від інших, це те що він дуже любив драйв і екстрим. Разом з цим незабаром він дізнається, що в найближчі дні пройде змагання морських гонок, переможець якого отримає дуже щедрий грошовий приз.

З цього часу головний герой починає готується до майбутнього змагання, для того щоб будь-якими можливостями виграти майбутню гонку і нарешті взяти участь у майбутній гонці. Разом з цим переможець отримає не тільки солідну грошову винагороду, але і відому яхту. Ось тільки під час майбутньої гонки, головний герой вирішує піти на обман і висилає свої помилкові координати.

З цього моменту і починається найцікавіше, адже головний герой і не здогадувався в яку авантюру він потрапить в підсумку. Фільм Остання гонка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Michael Dweck
В ролях: Pastor Scott Kraniak, Tim Mulqueen, Barbara Cromarty, Jack Handley Jr., Marty Himes, Bob Finan, Mike Cappiello, Ed Mistretta, Jim Cromarty, Marty Berger та інші


загрузка...