Фільм Осягнути незбагненне (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Планета приховує багато таємниць. Безліч місць ще не звідано людиною і не відомо, коли настане черга їх відкривати. Безліч секретів ще не розкрито. Велика частина Світового океану до цих пір залишається загадкою для людей. Що приховують в собі глибини – на це питання все ще немає точного і переконливої відповіді. Стародавні цивілізації підкорюють уяву, але не можуть відповісти на питання, за допомогою яких сил були побудовані подібні будівлі і споруди? Таємничі джунглі притягують, але в той же час готові покарати занадто цікавого дослідження своїм неймовірним наявністю отруйних і небезпечних істот і рослин.

Головний питання людства – як почалося життя на Землі? Що являє собою час? І все, що відомо на даний момент, можна вважати правдою? Відповісти на них спробують дев’ять найвідоміших учених, які висадяться на Острові мавп. Вони вирушають у небезпечну подорож по маловивченим куточках планети, щоб розкрити таємниці і отримати питання на запитання. Фільм Осягнути незбагненне (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їх чекають неймовірні пригоди і екстраординарні ситуації. Ученим належить забути про комфорт і жити в повному невіданні того, що відбувається навколо, боротися з підстерігають небезпеки і знайомитися з таємничим світом.

Режисер: Йен Чейні
В ролях: Рейчел Л. Сміт, Дженніфер Л. Макалади


загрузка...