Фільм Плутон: Перша зустріч (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет кінофільму буде повністю присвячений планеті під дев’ятим номером, яка отримала назву «карликова». Існує величезна кількість теорій, пов’язаних з цією планетою, над якими працювали вчені. Однак, все це теорії, які поки довести неможливо. Кінострічка «Плутон: Перша зустріч» розповість таку інформацію, яка спростовує багато непідтверджені факти. Можливо, інформація, яка раніше активно поширювалася, не має ніякого відношення до реальності. Звичайно, ці висновки також можуть бути оскаржені, їх поки що складно підтвердити фактами.

Але все-таки є деякі факти, які розповідають неймовірні дані, в які складно повірити, про дев’яту планету. Вчені докладають багато зусиль для її вивчення, але, на жаль, поки що новітні технології не дозволяють в один момент вивчити те, що сотнями століттям не було вивчено, про існування чого люди навіть не здогадувалися. Фільм Плутон: Перша зустріч (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли люди зуміли трохи пізнати космос, всі планети виявилися як на долоні. Але це тільки початок шляху вивчення незвіданого. Попереду людство чекає все найдивніше – те, до чого не можна доторкнутися, але про що можна дізнатися.

Режисер: Shelley Ayres
В ролях: Ден Рискин, Фран Бэйджнал, Alice Bowman, Alan Boyle, Майк Браун, Marc Buie, Steve Conrad, Ден Дарда, Glen Fountain, Джим Грін


загрузка...