загрузка...


1965-1966 роки стали самим чорним часом в історії Індонезії. Адже саме тоді проходили масові зіткнення комуністів з антикомуністами, які призвели до жахливих наслідків – масовий геноцид. Всього за один рік кількість жертв політичних репресій перевалило за сотні тисяч. І ніхто не міг почувати себе безпечно і вірити в те, що його ця проблема не торкнеться. За цей чорний рік, багато сімей втратили батьків, синів, братів, які стали жертвами безглуздих домислів і війни з неугодними. І довго ще після того, як хвиля переслідувань і страт пішла на спад люди боялися народжувати дітей і будувати сім’ї.

Але головні герої були змушені завести ще одну дитину. Адже їх єдиний спадкоємець загинув, ставши жертвою нелюдських репресій. Його молодший брат, вже будучи в дорослому віці і сам обзавівшись сім’єю, незважаючи на всі минулі роки не залишив намірів дізнатися імена катів і катов, від рук яких постраждала його сім’я. А коли йому нарешті вдалося отримати деякі списки, він здивувався тому, що всі довгі роки ці маніяки і вбивці проживали зовсім недалеко по сусідству.

Осмисливши це, і усвідомивши, що ніколи його дитина не буде щасливий в такому суспільстві, він вирішує влаштуватися окулістом, щоб кинути свій пильний «Погляд тиші» 2014 дивитися онлайн в хорошій якості HD на вбивць сотень людей ближче. Лише потім, щоб вирішити, як здійснити свою помсту…

Режисер: Джошуа Оппенхаймер
В ролях: Adi Rukun, M. Y. Basrun, Amir Hasan, Inong, Kemat, Джошуа Оппенхаймер, Amir Siahaan, Ted Yates

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress