Фільм Правда про роботів-вбивць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кілька років тому Російський документаліст Максим Поздоровкін привернув до себе увагу фільмами про Пуссі Райот і Віктора Бута, а цього разу взявся за більш глобальну, але не менш кон’юнктурну тему: роботів. Слово «вбивство» в назві — свідоме перебільшення (летальних зіткнень людини з роботом у фільмі всього два, і вони випадкові). Поздоровкіна швидше хвилює і, здається, лякає те, як алгоритми замінюють людей в найнесподіваніших професійних і особистих сферах.

Це похмурий і майстерно знятий Реєстр ситуацій, професій, видів діяльності, де людина, буквально, більше не тягне. І якщо починається все з більш-менш очевидних прикладів на зразок складання автомобілів або сортування пошти, то з кожним наступним кадром тривога наростає: ось-ось і тобі розкажуть, що на твоєму місці робот впорається краще.

Межа між реальним і цифровим стирається величезним чарівним гумкою, і в новому світі нам залишається сподіватися тільки на три правила робототехніки. Фільм Правда про роботів-вбивць (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максим Поздоровкін
Актори: Леон Гонсалес


загрузка...