І знову диваки повертаються на великі екрани. Цей захоплюючий кінофільм не призначений для того, щоб заповнити якісь прогалини в знаннях або винести для себе щось корисне. Єдине, чого навчає ця картина — ніщо з побаченого на екрані ні в якому разі не можна повторювати вдома, але самим головним героям не страшно робити неймовірні вчинки і радувати своїх глядачів. Головні герої не відчувають почуття страху. Вони готові піти на будь-яку авантюру, щоб принести собі масу задоволень.

В даному кінофільмі недоумкам належить зіткнутися у кровопролитному протистоянні з розлюченим биком, продемонструвати глядачам, як працює капкан, поставлений на ведмедя, і в черговий раз набити собі гулі. Головні герої будуть не тільки пробувати самі екзотичні страви, але і намагатися отруїтися неймовірною поганню. Зможуть потрапити в ситуації, які можуть не тільки поранити, але і позбавити їх життя, проте відчайдушні хлопці не бояться труднощів і готові продемонструвати всім свою холоднокровність і відсутність інстинкту самозбереження.

Любителям захоплюючих видовищ і неймовірних пригод обов’язково сподобається цей фільм, що розповідає історію молодих людей, готових піти на все заради слави. Фільм Придурки 2 (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Треймейн
В ролях: Джонні Ноксвіл, Бем Марджера, Стів-О, Кріс Понтіус, Райан Данн, Джейсон Акунья, Престон Лэси, Дейв Инглэнд, Ерен Макгехі, Філ Марджера

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress