З появою Інтернету в житті людства все кардинально змінилося. Поступово реально спілкування стало замінюватися текстовими повідомленнями. Люди перестали виходити на вулицю, щоб обговорити якісь справи або просто поспілкуватися один з одним. Насправді, ця жахлива обставина може негативно відбитися на подальшому розвитку людини. Якщо він перестане якось контактувати з навколишнім світом, то весь прогрес моментально заміниться регресом. Втім, це далеко не єдина проблема, яка переслідує кожну людину в тій чи іншій мірі. Документальний фільм розповідає про те, як людина вирішила замінити сексуальні відносини звичайними словами, набраними на клавіатурі.

Так, так, ви не помилилися. Еротичні повідомлення теж стали досить популярним явищем, яке почало поширюватися досить швидко по всій земній кулі. Люди дійсно отримують задоволення від того, що вони пишуть і читають на сексуальну тематику. Це стосується не тільки звичайних громадян, а й публічних людей, які часом навіть не приховують цього. Фільм розповідає про всі нюанси секстингу, як експертам, так і учасникам. Невже з цим вже нічого не можна зробити?

Чому людина все-таки вирішила змінити реальне спілкування і романтичні стосунки якимись порожніми фразами з інтернету? Фільм Пристрасть до секстингу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джозеф Тоскони
В ролях: Ліза Енн, Пол д’анджело, Ніна Хартлі, Емі Харвік, П. Дж. Маккормік, Ларрі Розен, Мітч Стінсон, Алексіс Тексас, Еш Халлівуд, Кірсті Лінгман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress