Фільм Речовина (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Документальний фільм, що називається Речовина, розповість глядачам про тривалих, досить складних дослідженнях, проведених ще в 1938 році відомим ученим Альбертом Хофманом. Цьому геніальному, талановитій швейцарському хіміку все-таки вдалося отримати якусь унікальну речовину, яку він синтезував шляхом численних експериментів з лізергінової кислоти. Названо воно було ЛСД. Тільки через близько п’яти років було абсолютно випадково з’ясовано, що даний препарат може бути ще також досить ефективним психотропною речовиною. Саме Альберт і став першою людиною, хто навмисно вирішив випробувати на собі його вплив.

Згодом геніальний вчений досить чітко описав у власній книзі всі відчуття, які він відчував у момент проведення експерименту. Цим унікальним препаратом вже в п’ятдесяті стали користуватися багато психіатричні клініки світу. З його допомогою вдавалося досить вдало лікувати шизофренію. Крім того, трохи пізніше ЦРУ спонсорувало подальші дослідження даної речовини. Фільм Речовина (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цікавило, якими ще можливостями володіє препарат, його вплив на психіку людини. В цей же період виникає чимало суперечливих думок щодо унікального, різнобічного препарату.

Режисер: Мартін Вітца
В ролях: Trevor J. Roling, Ханспетер Мюллер, Маріо Скарабелли, Альберт Хофманн, Станіслав Гроф, Мартін А., James S. Ketchum, Franz X. Vollenweider, Кен Кізі, Керолін Гарсіа


загрузка...