загрузка...


Багато років тому в одну з голлівудських студій зайшов скромний хлопчина. Тоді ніхто з присутніх не знав, що цей юнак стане найбільшим коміком в історії Сполучених Штатів. Творчий шлях Робіна розпочався з участі в стенд-ап проекті. Він вразив глядачів своїм відмінним почуттям гумору, вмінням триматися на публіці. Харизматичний хлопчина швидко знайшов підхід до публіки, навчився відчувати зал. Йому хотілося добитися більшого успіху, підкорити знімальні майданчики Голлівуду. Він не збирався залишати свою ідею, зніматися у іменитих режисерів. Попереду були непрості роки тяжкої роботи на знімальному майданчику.

У 1977 році актор продемонстрував своїй талант, працюючи над образом непримітного адвоката. Першим зіграним комедійним персонажем став чудний інопланетянин, який прибув на Землю з важливою місією. Після цієї тріумфальної ролі на нього посипалися пропозиції знятися в нових кінострічках. Тепер цього талановитого американця знає весь світ. У всіх країнах його фільми з задоволенням дивляться і люблять.

Своїм успіхом він зобов’язаний родині, друзям, які підтримували його, допомагали, надихали. Вільямс розповість свою дивовижну історію сходження на Олімп слави. Фільм Робін Вільямс: Зазирни в мою душу (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марина Зінович
В ролях: Робін Вільямс, Біллі Крістал, Пем Доубер, Ерік Айдл, Вупі Голдберг, Бобкет Голдтуэйт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress