Ще з давніх часів, жіночі оргазми були унікальним і фантастичним явищем, яке неможливо розгадати вже сотні століть. Навіть зараз в сучасному світі, коли прогрес рухається вперед, вчені досі розводять руками, не розуміючи, як і які фактори впливають на цей феномен. Багато хто задається питанням, а чи впливає досвід чоловіка на отримання оргазму жінки, або все має місце, навіть без присутності чоловічої половини? Чи цьому сприяють інші фактори? Чи має роль прелюдії? І як взагалі можна охарактеризувати поняття сексуальності? І Творці документальної картини вирішили не просто створити звичайне кіно, а вкласти в цю історію глибокий сенс, де будуть розкриті найпотаємніші таємниці жінок.

Для цього герої використовували реальні факти з життя відомих героїнь, які запам’яталися світу своїми унікальними феноменами. Протягом багатьох століть жіночі оргазми вважалися чимось унікальним і досить рідкісним феноменом. Донині фахівці обговорюють і сперечаються про те, з чим пов’язаний оргазм і як його досягти. Чи може вплинути на досягнення оргазму досвід статевого партнера? Чи обов’язково проводити попередні ласки?

Що вдає із себе жіноча сексуальність? В даному документальному фільмі, вчені і люди, що спеціалізуються на цих питаннях, постараються дати максимально великі відповіді. Фільм Сексологія. Жіночий оргазм (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Габріель Анвар
В ролях: Габріель Анвар, Кетрін Оксенберг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress