Фільм Щури (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Документальний фільм «Щури онлайн» присвячений, як можна здогадатися, не самим приємним сусідам людини. Скільки б люди не боролися з цими тваринами, вони завжди селяться неподалік від людського житла, а іноді і в ньому самому. Щури — носії інфекцій, збудники смертельних хвороб, знищувачі припасів… і просто вселяють багатьом жах навіть своїм виглядом тварини! Настільки вони жахливі, як вважає більшість? Знімався фільм на вулицях Нью-Йорка і Мумбаї, в місцях, споконвіку служать притулком для щурів.

Фільм документальний, але знятий він за прикладом класичного хоррора, в ньому є очікування небезпеки, тривога і несподіванка, є шокуючі моменти, і немає ні найменшого вимислу. Щури є головними героями, так само у фільмі будуть і люди, які живуть поряд з цими мешканцями міських звалищ, підвалів будинків, а так само ті, у кого щури живуть вдома в якості улюбленців.

Ці тварини можуть бути жахливими, їх можна боятися і ненавидіти, але не можна відмовити в розумі, хитрості і здатності до виживання. Фільм Щури (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Морган Сперлок
В ролях: Ед Ширан, Боббі Корріган, Ін. Майкл Блум


загрузка...