загрузка...


Фільм індійського режисера Дінеш Д Соузи про президента США отримав досить холодний прийом з боку кінокритиків, так і пересічних американців. Режисер «Смерті нації» дозволив собі порівняння демократів з фашистами і поплатився за це низькими касовими зборами, які склали всього $2,3 млн. Даний показник цілком міг би зійти за успішний, особливо для документального фільму, якщо не враховувати його воістину широкий охоплення: «Смерть нації» йде більш ніж у тисячі кінотеатрів.

Така кількість майданчиків могла б зібрати куди більше глядачів, пише Variety. За фільм дісталося і режисерові: Дінеш Д Соуза, індус американського походження, широко відомий своїми ультраправими поглядами — мимо цього не змогли пройти більшість критиків. Відзначається, що картина отримала нульові оцінки критиків. Єдиними, хто підтримав, стали, зрозуміло, республіканці. «Смерть нації» натякає на зв’язки членів Демократичної партії з фашистами. Президенту США Дональду Трампу в цьому фільмі відвели роль мудрого лідера, порівнявши його з Авраамом Лінкольном.

Цікаво, що режисер Дінеш Д Соуза був раніше помилуваний Трампом за злочини фінансового характеру. Д Соузу звинуватили в 2014 році, а в 2018-му визнали невинним. Фільм Смерть нації (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дінеш Д’Соуза, Брюс Шолі
Актори: Вікторія Чілап, Дінеш Д’Соуза, Карел Добрі, Павло Криз, Джеймс Маквала, Анжела Примм, Річард Спенсер, Марек Васут

загрузка...