загрузка...


Документальний фільм «Сміття» збудований у формі діалогу Джеремі Айронса і жителями різних країн, починаючи від спекотної Іспанії і закінчуючи далекою Індонезією. Джеремі досить відомий вчений, який займається вивченням екологічної обстановки в світі. Всім відомо, що сучасний світ побудований так, що людина використовує природу нічого не даючи їй в замін, забруднюється навколишнє природа, гинуть рідкісні тварини, вирубуються ліси і так далі, про все про це Джеремі Айрсон буде вести розмови, пізнаючи різні особливості екології різних регіонів і країн світу.

А в кінці кінострічки Сміття, нас чекає повчальний висновок про те, як зберегти нашу планету і не постраждати від своїх же рук. Сюжет фільму побудований в форма розмови, яка ведеться між вченим Джеремі Айронсом і різними жителями планети. Фільм Сміття (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В якості співрозмовника виступають досить різні люди, від науковців і політиків до простих людей, які стурбовані своїм здоров’ям і так чи інакше постраждали від забруднення. Фільм знайомить нас з проектами, які зможуть зупинити катастрофу, яка заковтує нашу землю день за днем.

Режисер: Кандида Бреді
В ролях: Джеремі Айронс, Evangelos Kalafatis, Clive Oxenden, Lynn Parker, Asif Rangoonwala

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress