Фільм Справжній геній зі Стівеном Хокінгом 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Найвідоміший професор в світі Стівен Хокінг в кінокартині Справжній геній зі Стівеном Хокінгом розповість нам про те, що ховається в розумі кожної людини. Професор зібрав невелику кількість добровольців, для того щоб разом з ними провести невеликий експеримент, суть якого дуже проста, показати, що людський мозок не завжди розкриває свій потенціал відразу. Здавалося, змусити просту людину думати, як найбільші розуми планети просто нереально, але варто трошки над цим попрацювати, як все виявляється куди простіше, ніж здавалося спочатку.

У серіалі GENIUS by Stephen Hawking (2016) будуть розкриті самі більше і таємниці людського мозку. Професор і сам не раз задумував про те, що штовхає людей на геніальні вчинки, як вони стають талановитими? Невже з цим потрібно народитися або ж можна розвинути талант в собі. Команда добровольців і по суті, глядачів готова на собі все це перевірити. Багато з них упевнені, що не володіють ніяким талантом, не те щоб почати мислити як геніальна людина. © baskino-z720.ru

Але в ходу бесіди з’ясовує багато цікавих моментів, що саме стане фіналом даного дослідження, ви зможете у нас на сайті дивитися онлайн серіал. Фільм Справжній геній зі Стівеном Хокінгом 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Іен Ріддік, Jane Sayers
Актори: Стівен Хокінг, Алекс Філіпенко, Sian Proctor, Сет Шостак, Давид Шарбонно Jedidah Isler


загрузка...