загрузка...


Американський документальний фільм під назвою «Стронг-Айленд» оповідає про правдивій історії, яка трапилася з режисером кінострічки — Янсом Фордом. У своєму творі чоловік розглядає проблеми судової системи Сполучених Штатів, яка дозволила залишити безкарним злочинця, жорсткого розправитися з рідним братом Вільямом. Незважаючи на купу неспростовних доказів, вбивця не поніс ніякого покарання і залишився на волі. Автор постійно розмірковує про систему забобонів, яка повністю будуватися на нерівність, або простіше сказати — расизм, в найбільш яскравому прояві.

Його сімейство було чорношкірим, тому не отримало належну допомогу співробітників правоохоронних органів. За словами Янсона поліція зробила буквально з брата головного підозрюваного у власному вбивстві… Режисер намагається аналізувати ситуації без зайвих емоцій, хоча коли мова йде про смерть близької людини неймовірно важко стримуватися. Фільм Стронг-Айленд (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вже пройшло близько двох десятиліть і тільки зараз сім’я Фордів змогла максимально відкрито розповісти про те, як сукупність поглядів, основою яких є фізична та розумова нерівноцінність до інших рас, позначилася на подальшому житті.

Режисер: Янс Форд
В ролях: Янс Форд, Харві Уокер, Кевін Майерс, Ед Бояр, Лорен Форд, Девід Брін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress