«Студія 54» — це незвичайний Нічний клуб, він завжди відрізнявся від інших клубів Нью-Йорка. В цей елітний клуб не дано потрапити звичайній людині. Тут усі відвідувачі як одна сім’я, всі один одного знають і зайвих людей в клубі не буває. фільм розповідає нам як звичайний хлопець потрапив в неї випадково і як домігся успіху. Студія 54 і нескінченне море алкоголю, наркотичних, безладний секс, одне ціле .це місце в ктором всім добре. Події розповідають про один з найзнаменитіших клубів під назвою «Студія 54», охоплений в кінці 1970-х років небувалою популярністю.

В це райське містечко Нью-Йорка потрапити простій людині було неможливо, вхід був відкритий лише для обраних. Кожен мріяв хоч раз там побувати і вдихнути життя місця, де все було оповите грошима, алкоголем, наркотиками, сексом і мріями, які здавалися майже реальними. Шейн О’шеа молодий юнак, який приїхав в Нью-Йорк в надії вибитися в люди і скуштувати всі принади життя мегаполісу. Завдяки своїм чудовим зовнішнім даним, головному герою вдається дістати місце офіціанта в «Студія 54», де він знайомиться з потрібними людьми і швидко проробляє стрімку кар’єру до посади бармена.

Відчувши смак грошей і приєднавшись до світу вечірок, він ще не усвідомлював, що за кожним дивом, настає і зворотний бік розчарування… Фільм Студія 54 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Метт Тірнаур
Актори: Стів рубелла, Йен Шрагер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress