Кілька десятиліть відважні і безстрашні герої коміксів підкорюють серця численних шанувальників даного жанру. За часів своєї першої появи подібні друковані видання не користувалися широкою популярністю, видавалися малим тиражем виключно для жменьки любителів. У сучасному суспільстві вони стали справжнім трендом, що користується колосальним інтересом. Щорічно за мотивами легендарних сюжетів знімаються десятки кінострічок, які незмінно стають неповторними блокбастерами, що привертають величезне число глядачів. Захоплюючі історії, намальовані в картинках талановитими художниками далеких шістдесятих років, давно переросли колишнє призначення розважати рідкісних читачів в хвилини дозвілля.

Вони стали знаменитими персонажами, що володіють фантастичними можливостями, улюбленими мільйонами людей. Зараз легендарні герої, які стоять на варті добра і протистоять їм суперзлодеі користуються неймовірною популярністю, не поступаючись в рівні затребуваності голлівудським зіркам. Регулярно на знімальних майданчиках ведуться зйомки чергових кіношедеврів, основними дійовими особами в яких є непереможні супергерої. Знято неймовірну кількість мультиплікаційних фільмів, на яких виростають цілі покоління любителів коміксів. Фільм Супергерої (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Англійські документалісти привідкриють завісу над особливостями поетапного розвитку даного напрямку, познайомлять глядачів з маловідомими, цікавими фактами, що стосуються певних моментів створення всіма улюблених кінострічок.

Режисер: Том О’делл
Актори: Ніл Адамс, Скотт Бітті, Дженна Буш, Кріс Клермонт, Чак Діксон, Джеффрі Хендерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress