Щоб досягти певного результату поставленої перед собою завдання, будь-який виконавець виконує деякі операції в строго визначеному порядку, які утворюють алгоритм. Вся сучасна цивілізація, що досягла висот значних у розвитку всіляких технологій, побудована виключно на наборах інструкцій подібних. Вони настільки міцно в життя увійшли цивілізованого суспільства, що ми перестали замислюватися про їх наявність і незаперечну важливість. По суті законодавства, прийняті в різних державних структурах, системи правил, що регулюють процеси, що відбуваються у світовій економіці, технічні закони, що діють незмінно всі перераховані фактори являють собою сукупність ретельно продуманих фахівцями наборів алгоритмів, успішно працюють в різних областях.

Будь-які прогресивні породження людської цивілізації ґрунтуються на алгоритмічних принципах, що стали незмінними попутниками системи, що існує в сучасному суспільстві. Алгоритми існують всюди, різний рівень маючи складності. Вони стали звичними і непомітними, диктують власні правила, колись придумані засновниками даного принципу дій. Фільм Таємні правила сучасного життя: Алгоритми (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони підказують працівникам, коли необхідно поповнити магазинні полиці відсутньою товаром, визначають погоду на найближче майбутнє, направляють руку доктора, що виконує складні хірургічні маніпуляції, генія підштовхують на створення чергового твори мистецтва, навіть підсвідомо визначають, з ким людині слід об’єднати долю.

Режисер: Девід Бріггс
В ролях: Маркус дю Сотой

загрузка...