загрузка...


Легендарна група «Ленінград» з солістом Сергієм Шнуровим стала культовою для цілого покоління. Прості, жартівливі і безтурботні пісні виконавця подобаються фанатам. Герой показує життя в рідній країні в реальному кольорі, а не прикрашену пафосними словами. Напевно, в такий щирості прихований успіх музичного колективу. Хлопці не лукавлять, а намагаються донести правду своєю творчістю до слухачів. У документальному проекті можна ознайомитися з першими кроками відомої групи.

Майбутня кар’єра не виглядала настільки райдужною. Тільки в снах і мріях учасники представляли себе на стотисячних стадіонах. Шлях до успіху був тернистим і важким. Сергій Шнуров постає в дещо іншому амплуа. Багато шанувальників вперше побачать в кумира серйозного чоловіка, філософа і мудреця, який висловлює цікаві думки та ідеї. Експресивний і химерний лідер групи ніби підмінений. Створюється відчуття, що персонаж майстерно грає роль, але тільки незрозуміло де — в реальному житті або творчості.

Дитячі та юнацькі роки майбутньої зірки були наповнені цікавими подіями. Сергій методично долав перешкоди, поки не досяг вершини в чудовій і яскравою кар’єрі… Фільм У Пітері – співати. Сергій Шнуров (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Драган Куюнджіч
У ролях: Сергій Шнуров

загрузка...