загрузка...


Сюжет захоплюючого і цікавого документального фільму розповідає про команді вчених і драйверів, які вивчають океан. Його глибини, мешканці і всі, хто в ньому живе. Вони помітили дивну особливість, що коралові рифи зникають буквально по всьому земній кулі. З величезною швидкістю щодня їх стає менше. Звичайно, це не може насторожити, корали вважаються невід’ємною ланцюжком підводного світу. Команда найкращих фахівців відправляється в океанське подорожі, що б зрозуміти, в чому причина їх зникнення.

Щоб подібне зробити необхідно виконати ряд глибоководних занурень, зібрати зразки, періодично це зробити вкрай складно із-за погоди. Звичайно, у фільмі будуть показані коралові краси, розмаїття їх форм і кольорів, приголомшливі кадри водних ресурсів не залишать байдужими нікого. Вони простягаються практично по океанському дну. Хтось каже, що це рослина, але науковці довели, що це живі організми. Фільм У пошуках коралів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але все-таки треба розсекретити таємниці, що зберігалася в глибині, бажаючи запобігти глобальне зникнення. Значення коралів в природі складно переоцінити, завдяки їхній діяльності виникають цілі екосистеми.

Режисер: Джефф Орловський
Актори: Ендрю Акерман, Пім Бонгартс, Ніл Кетін, Філ Дастан, Марк Ікін, Рут Гейтс, Мануель Гонсалес-Рівер, Ове Хег-Гулдберг, Джоані Клейпас, Джастін Маршалл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress