Понад шістсот діючих вулканів існують на Землі. Це небезпечне, зачаровує, неймовірно привабливе своєю загрозливою красою створення природи. Група безстрашних вчених відправляється назустріч з безоднею, дихаючої вогнем. Вони беруть з собою польову лабораторію, пару акумуляторів, і ще купу необхідних для досліджень і проживання в критичних умовах речей. Все це доводиться нести на своїх плечах, піднімаючись на круті вершини. Лямки об’ємних, важких рюкзаків боляче врізаються в плечі, від пронизливого холоду клякнуть кінцівки.

Але авантюристи наполегливо рухаються вперед, назустріч з незвіданим, унікальним явищем. Незабаром на шляху з’являються котловани з киплячою грязьовий рідиною, на поверхню спливають і лопаються бульбашки отруйного газу. Повітря наповнене шкідливим, смердючим газом. Вчені збирають зразки випарів, щоб згодом вивчити їх, і рухаються далі. Ви можете дивитися онлайн У саме пекло в хорошій якості безкоштовно без реєстрації. Геохіміки аналізують вулканічні гази і проби викидало на поверхню рідкої лави, щоб порівняти їх хімічний склад, з іншими зразками. Щоб взяти аналіз палаючої магми, потрібно спуститися на міцному тросі в кратер, наповнений смертельними вихлопами вулкана. Температура в надрах землі неймовірно висока. Одного разу під час проведення такої операції на людину обгорає термозахисний комбінезон. У Конго у одного з учасників експедиції плавляться гумові чоботи, коли він піднімається по стіні кратера. Проведені дослідження повинні допомогти з’ясувати закономірність активності вулканів, щоб з максимальною точністю встановлювати дату майбутнього виверження.

Діяльність служителів науки, які вивчають земні глибини, нагадує роботу слідчих, які по найдрібніших деталей створюють загальну картину злочину. Щоб визначити майбутнє, треба ретельно вивчити минуле. Фільм У саме пекло (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вернер Херцог
В ролях: Tim D. White, Моріс Краффт, Kampiro Kayrento, Клів Оппенхаймер, Вернер Херцог, Катя Краффт, Вільям Макінтош, Adam Bobette, Sarmin, Yonatan Sahle

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress