Фільм Уразливість нульових днів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З самого початку, коли тільки з’явилася всім відома мережу під назвою — інтернет, вона не була безпечною, і таїла в собі безліч загадок. І як завжди в кожному глобальному відкритті, знайдуться недоброзичливці, які захочуть нажитися на цьому ділі. Кожен лиходій хоче добратися до самої суті справи, і відкрити всі таємниці. Інтернет, це таке серйозне відкриття, яке повно страшних перешкод і небезпек. Але навіть, незважаючи настільки негативних фактів, всі жителі планети Земля люблять інтернет і не можуть без нього прожити і дня. Адже в наш час все пов’язане з ним, і робота, і навчання і розваги.

Цей захоплюючий сюжет розповість цікаву повчальну історію своєму глядачеві про те, як небезпечний інтернет не тільки для вас, але і для вашого комп’ютера. А все тому, що через інтернет потрапляють у ваш Пк безліч різних вірусів і програмок, які мимоволі управляють вашої комп’ютерної машиною. Ви навіть про це можете і не підозрювати, коли ваш комп’ютер буде переповнений такими страшними штучками, які вивести досить складно.

Але фахівці, які будуть показувати свою кваліфіковану і дослідну роботу вас багато чому навчать, і допоможуть дізнатися пізнавальної інформації. Фільм Уразливість нульових днів (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алекс Гібні
В ролях: Хілларі Родем Клінтон, Allison Cohn, Тадасі Міцуї, Camilo Quiroz-Vazquez, Ненсі Рейган, Рональд Рейган, Julian Seltzer, Джоенн Такер


загрузка...