Вернер Херцог займається як ігровим кіно, так і документальним. До американського періоду документального творчості режисера поряд з відомими картинами «Людина-грізлі» і «Зустрічі на краю світу» належить і остання на даний момент – В безодню: Повість про життя, повість про смерть. Фільм прийнято вважати авторським маніфестом за скасування смертної кари в США, але сам Херцог від цієї ідеї відхрещується, кажучи, що «…мій фокус всюди». Отже, у жовтні 2001 року в техаському місті Конроу сталося потрійне вбивство — двоє вісімнадцятирічних хлопців вбили медсестру Сандру Стотлер та своїх ровесників — Адама Стотлера і його друга Джеремі Річардсона.

Метою злочинців – Майкла Перрі та Джейсона Буркетта — був червоний «Камаро», що стояв у гаражі Стотлеров. Через п’ять днів після перестрілки з поліцією вони були схоплені і ще через деякий час засуджені. Буркетт отримав довічне, а Майкл Перрі був засуджений до смертної кари. Вернер Херцог приїжджає в Конроу у 2010 році напередодні страти Перрі, щоб взяти інтерв’ю у всіх замішаних у справу осіб. Його співрозмовники – обидва злочинця, їх родичі жертв, свідки, поліцейські. Фільм В безодню: Повість про життя, повість про смерть 2011 дивитися в хорошій якості.

Режисер не ставив перед собою мету з’ясувати ступінь вини кожного з учасників вбивства, а намагається зрозуміти причини, які потягли за собою смерть трьох людей, попутно розкриваючи кілька цікавих моментів з життя сучасного американського провінційного суспільства.

Режисер: Вернер Херцог
В ролях: Вернер Херцог, Річард Лопес, Майкл Перрі, Деймон Хол, Ліза Стотлер-Баллун, Чарльз Річардсон, Джейсон Буркетт, Джаред Талберт, Аманда Уест, Делберт Буркетт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress