Фільм В сенатори з Бето (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Бето о’рурк – американський політик, що представляє партію прогресивних демократів, який зумів домогтися великого визнання у величезної кількості прихильників пропагованих ним ідей. Нещодавно отримана інформація, що нова політична зірка має намір взяти участь у передвиборчому суперництві претендентів на президентський пост. Документалісти присвятили рік наполегливої праці збору достовірних, докладних матеріалів, що відображають дійсну картину подій, що відбуваються. З’являється можливість оцінити самостійно справжні якості характеру амбітного, неупередженого людини.

Бето є дуже неординарною особистістю, що володіє внутрішнім шармом, що дозволяє без особливих труднощів домагатися розташування оточуючих. Він має деяку невловиму схожість з молодим Кеннеді, який підкорив коли-то серця мільйонів американців. Дитинство політика-початківця проходило в благополучному сімействі, де для дорослішання дітей створювалися сприятливі умови. Фільм В сенатори з Бето (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сім’я проживала в прикордонному містечку, тому чоловік добре володіє іспанською мовою. Є і неприємні моменти в минулому, коли хлопець вів автомобіль в нетверезому вигляді, створивши аварійну ситуацію.

Режисер: Давид Модільяні
В ролях: Бето о’рурк, Емі о’рурк, Синтія Кано, Джоді Кейсі, Кріс Еванс, Девід Висонг, Шеннон Гей, Марсель Макклінтон, Аманда Салас, Тед Крус


загрузка...