загрузка...


«Васенин», це фільм документального жанру, режисером і сценаристом якого є Андрій Григор’єв. У цьому фільмі розповідається про Миколу Максимовича Васенине. Цей головний герой більш відомий як ветеран багатьох воєн, у тому числі і світових, наприклад Другої світової і радянсько-фінської війни, а також брав участь у важливій для Росії такий війні як французьке опір. Історія починається з того що народився він у 1919 році на російській землі в селі Пышак Кіровської області. Тут він виріс і почав працювати після того як закінчив школу, у ті роки школа була семирічною.

Але незабаром зібрав речі і поїхав у місто Мурманськ, де розраховував влаштуватися механіком на судно. Але всі його плани і мрії різко обриває страшна війна і в 1940 році цей молодий чоловік потрапляє на Карельський перешийок, де його взяли кулеметником. Після чергового бою він отримує важке поранення і потрапляє в госпіталь. Після того як його вилікували він вирішив вступити на курси комскладу середнього рівня і успішно їх закінчив. Після закінчення курсів його призначили на таку посаду як командира взводу зв’язку. Фільм Васенин 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але з початком страшної Великої війни на частку Васенину випали тяжкі муки і випробування, які не кожен чоловік або жінка витримає, хоча він і був одним з мільйонів таких же як і він людей з схоже долею і це є основним сюжетним центром цього документального фільму.

Режисер: Андрій Григор’єв
В ролях: Микола Васенин, Федір Смердов, П’єр Моно, Микола Наумов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress