Океани займають добротну частину Землі, але людям шлях туди закритий. Ми ще не можемо повною мірою облюбувати підводний світ. З цієї причини потрапляють під морську гладь лише як дослідники, і гості цього чарівного і іноді і досить небезпечного світу. Океан — є колискою життя. Видове різноманіття на суші блякне перед тим, що відбувається під водою. Там проживають не тільки самі величезні ссавці, і самі найдавніші хижаки. Не знайдеться жодного місця під водою, де б не ґрунтувалася життя або іншій формі. Витіюваті коралові рифи і темнейший морок океанських глибин в рівній мірі знайомий його мешканцям.

Місця, де, здається, життя не може існувати нічого, виявляються заселені. У роботі над створенням кінострічки брав участь нащадок великого дослідника морських просторів Жака Іва Кусто — Жан Мішель. З його допомогою підказок і настанов вийшло створити захоплюючу й барвисту картину, що дозволяє продемонструвати найбільш прекрасні і недоступні місця океану. Фільм Велика подорож углиб океанів 3D: Повернення 2009 дивитися в хорошій якості.

Стрічка побудована в стилі оповідання, як нетривалий мандрівку, де гідом глядачів стає морська черепаха, що буде демонструвати краси підводного світу, і розповідає про його мешканців.

Режисер: Нік Стрінгер
В ролях: Міранда Річардсон, Ханнелоре Ельснер, Джорджина Вербаан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress