Фільм Великий Вавилон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму Сергій Філін ось вже багато років працює артистом і виступає на найбільшій арені, серед тисячі глядачів. Сам головний герой дуже любить свою нинішню роботу, і весь свій вільний час приділяє тільки їй. Але одного разу доля молодого артиста кардинально зміниться, а саме коли один невідомий здійснює на нього напад і вихлюпує на обличчя головного героя кислоту. Через якийсь час головний герой опиняється в одній з кращих лікарень, де за його життя і зовнішність починають боротися кращі лікарі. Разом з цим через якийсь час слідчий комітет виходить на передбачуваного злочинця.

Як потім виявилося ним був кращий колега головного героя, якого чоловік вважав своїм найкращим другом. Мотив злочину виявився ясний, кращий друг головного героя хотів усунути свого конкурента, так як з-за нього він міг позбутися роботи. Через якийсь час колега головного героя виявляється за гратами, ну, а сам головний герой через три місяці повертається до свого повсякденного життя.

Здавалося що тут все можна закінчити, от тільки не зовсім так просто, адже незабаром слідчі дізнаються інший мотив, а разом з цим і подільника головного злочинця. Фільм Великий Вавилон 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Рід, Марк Франкетті
В ролях: Володимир Урін, Сергій Пугач, Марія Александрова, Анастасія Меськова, Марія Аллаш, Борис Акімов, Анатолій Іксанов


загрузка...