загрузка...


В серпня 1966 світ потрясло жахливий подія, чоловік зі зброєю піднявся на верхній поверх вежі, в якій знаходився Техаський університет, і утримував в ній заручників. Протягом 96 хвилин, він розстріляв більше 40 осіб, з яких 14 загинули. Жертвами ставали все підряд, хто попадався в полі видимості прицілу гвинтівки. У картині розказані хроніки розслідування і історії очевидців і учасників жорстокого інциденту.

Уітмен з дитинства відрізнявся рівнем розвитку, у віці 6 років він був в рази розумніші за своїх однолітків. Але під зовнішнім благополуччям сім’ї ховалися тиранічні пристрасті батька. Він постійно бив сина і дружину, і вчив хлопчика використовувати зброю. Таке ставлення не могло не позначитися на психологічному стані дитини. Всі свої мрії, він записував в спеціальний зошит, будучи вже дорослим, за порадою дружини, він звернувся до психолога.

На сеансі, Уітмен повідав лікаря свою головну мрію, піднятися вище і розстрілювати перехожих. Тоді на це бажання не звернули увагу. Незабаром, він убив дружину і матір і відправився здійснювати мрію. Фільм Вежа (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кіт Мэйтленд
В ролях: Вайолетт Бін, Луї Арнетт, Блер Джексон, Монті М’юїр, Кріс Дабек, Рис Еверетт Райан, Josephine McAdam, Aldo Ordoñez, Vicky Illk, John Fitch

загрузка...