загрузка...


Що ж являє собою штучний інтелект? Це новітнє відкриття, придумане людина недавно і активно застосовується в багатьох областях. Штучним інтелектом оснащують могутня зброя, застосовують в фінансах і новинних алгоритмах. Сучасне покоління повністю комп’ютеризовано і просто не уявляє свого існування без цих машин, які в нинішній час стали створювати не гірше за них володарів. З тієї миті людське життя радикальним чином змінилася, і нині у нас є можливість отримати все, що заманеться, варто лише натиснути кілька кнопок.

Розробники створили немислиму кількість додатків, які можна завантажити та запустити не тільки на комп’ютері, але і на телефоні, планшеті та інших пристроях. І все-таки, незважаючи на прорив у вищих технологіях, нова ера тягне за собою цілий ряд істотних небезпек, що можуть завдати непоправної шкоди людині. Фільм Ви довіряєте комп’ютеру? (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так чи варто насправді цілком довіряти штучно створеному інтелекту, будучи прекрасно обізнаними про те, що він створений людиною, який в своїх прагненнях і ідеях може бути надзвичайно підступний і жорстокий?

Режисер: Кріс Пейн
У ролях: Джонатан Нолан, Ілон Маск, Олександр Нікс, Реймонд Курцвайл, Міхал Косинські, Макс Тегмарк, Джеймс Беррат, Себастьян Трун, Хід Липсон, Пітер Сінгер

загрузка...