Фільм Хічкок/Трюффо (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Альфред Хічкок — британський кінорежисер, продюсер і сценарист, чиї фільми не втрачають популярності та актуальності. Але історія фільму «Хічкок/Трюффо» починається в далекому 1962 році. У той рік молодий режисер нової хвилі у Франції і критик Франсуа Трюффо зустрівся тим, кого обожнював — Альфредом Хічкоком. Далі пішла розмова, яка затягнулася на 52 години. Трюффо хотів показати всім, що роботи Хічкока — це не просто штамповані фільми «низького жанру». Він хотів довести, що кожна робота легендарного режисера — це тонка і філігранне мистецтво, якому судилося змінити світ кіно.

Протягом майже всього життя Хічкока вважали комерційним режисером, який створював легкі розважальні фільми, не запам’ятовуються глибинним змістом. Але завдяки роботі Франсуа Трюффо він зайняв своє місце на п’єдесталі великих людей кінематографа. Книга, яку написав Трюффо, і по якій потім був знятий фільм, зачитують до дірок. Фільм Хічкок/Трюффо (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кращі режисери сучасності: Мартін Скорсезе, Пітер Богданович, Олів’є Ассаяс, Пол Шредер і багато інших, не перестають розповідати про величезний вплив праць Хічкока на їх творчість. Так в чому ж секрет успіху фільмів Альфреда Хічкока?

Режисер: Кент Джонс
В ролях: Матьє Амальрік, Уес Андерсон, Олів’є Ассайас, Пітер Богданович, Арно Деплешен, Девід Фінчер, Джеймс Грей, Кійосі Куросава, Річард Лінклейтер, Пол Шредер


загрузка...