У центрі сюжету історія життя загиблого в 2013 році, знаменитого американського актора і активного громадсько діяча на ім’я Пол Уокер. В основі картини лежить автобіографічна історія життя знаменитого актора, який знявся в дуже популярною у всьому світі франшизі Форсаж, де Уокер зіграв головну роль, яка стала найважливішою в його житті. Трагічна смерть актора стала справжнім ударом для всіх його фанатів, родичів і близьких друзів. На честь свого кращого друга знаменитий актор він Дизель, навіть назвав свою дочку ім’ям Полін.

У картині показано раніше не опубліковані матеріали, особисте життя актора, його численні інтерв’ю, розмови з друзями та близькими, де він ділиться своїми думками з приводу своїх переваг у кінематографі, музиці та мистецтві, пояснює свої погляди на життя і політичну ситуацію в країні. Всі знають Пола Вокера, як дуже знаменитого і талановитого актора, але не всім відомо що але був послом доброї волі, любив океани і подорожі. Фільм Я — Пол Уокер (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А після страшного урагану і землетрусу, що стався на Гаїті в 2010 рік, він особисто допомагав відновлювати зруйновані будинки місцевих жителів, і витратив величезні гроші на благодійність і добрі справи.

Режисер: Адріан Байтенхайс
Актори: Тайріз Гібсон, Коуді Уокер, Роб Коен, Калеб Уокер, Ерік МакАртур, Оклі Леман, Метт Скінхед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress