Фільм Збагнути незбагненне (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На планеті Земля все ще є багато місць, куди не ступала нога людини. Дістатися до деяких з них здатні лише відчайдушні сміливці, яких не лякають непрохідні джунглі, полчища комах, гігантські хвилі або висота. Є також і місця, оточені містичними чутками. Однак прагнення людини дізнатися незбагненне знову і знову штовхає дослідників і мандрівників з усього світу до відкриттів і нових пригод. Дивовижна подорож до самим загадковим місцям планети може початися з будь-якого куточка земної кулі. Серед природних визначних пам’яток особливе місце займає острів Мавп.

Саме звідти починається експедиція дев’яти безстрашних вчених, які стали учасниками документального кінопроекту. Вони об’їздили весь світ, щоб знайти відповіді на багато питань, які цілі століття хвилюють людей. Їм доведеться зіткнутися з різними небезпеками, потрапляти в пастки, однак, незважаючи на всі перешкоди, вони не відмовляться від своєї місії. Фільм Збагнути незбагненне (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вчені, що розділяли перш різні погляди, намагаються знайти один з одним спільну мову, використовуючи знання психології і закони фізики, заглиблюються в екзистенційні питання, вивчають простір і час.

Режисер: Йен Чейні
Актори: Дженніфер Л. Макаладі, Рейчел Л. Сміт


загрузка...