Фільм Зцілення (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Згідно зі статистикою, тільки в Сполучених штатах більше 133 мільйонів жителів страждають від різних хронічних захворювань. Щодня винаходять нові ліки, однак причини хвороб залишаються нез’ясованими. Екологія великих і маленьких міст, повсякденна їжа стали токсичними настільки, що багато хвороб просто неминучі. Тим не менше існує багато прикладів, коли людині вдавалося вилікуватися від важких патологій або онкології – і це зовсім не диво. Оскільки тіло і думки нерозривно пов’язані, є думка, що всі проблеми у людини виходять з голови. Позитивне мислення зміцнює і зцілює організм.

Реальні люди, які стали героями унікального документального проекту, розповідають невигадані історії про власне зцілення. Коли медицина виявилася безсила і не залишилося іншої надії, крім як на самого себе, сильна духом людина починається боротися зі своїми недугами. Західна медицина оперує серйозними діагнозами, такими як, наприклад, фіброма, рак, депресія. Фільм Зцілення 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

В цей же час східна медицина, так звана нетрадиційна, розглядає проломи, пробої в енергетиці людини. Адже в кожному з нас є ресурси, щоб жити щасливим, радіти новому дню, отримувати позитивний заряд з навколишнього світу.

Режисер: Келлі Нунан
Актори: Діпак Чопра, Джозеф Діспензен, Маріанн Уільямсон, Майкл Беку, Пітер Кроун, Грегг Браден, Брюс Ліптон Ф.Д., Келлі Тернер, Келлі Броган, Патті Пенн


загрузка...