Документальний фільм «Земля: Життя без людей» є спробою представити можливий сценарій розвитку нашої планети у випадку абсолютної відсутності на ній людської цивілізації. Вчені прийшли до висновку, що для облаштування життя на землі в тому вигляді, який існує сьогодні, людству знадобилося не менше тридцяти тисяч років. Зате зворотний процес повернення землі до свого первозданного стану потребує набагато менше часу. Автори картини вважають, що вже через тридцять років будуть знищені факти перебування людини на поверхні землі. Через сто років внаслідок атмосферних явищ відбудеться обвал останніх з решти будівель.

На місці гігантських мегаполісів знову з’являться незаймані ліси. Творці картини задаються питанням про те, який саме вплив надасть загибла цивілізація людей на представників тваринного і рослинного світу, які стали справжніми господарями планети. Фільм Земля: Життя без людей (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Інформація представлена у цьому проекті заснована на реальних фактах, отриманих в ході вивчення територій покинутих людьми по всіляких причин. Справжня робота була визнана кращою картиною 2008 року в жанрі документального кіно.

Режисер: Крістофер Роулі
В ролях: Рег Е. Кеті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress