Фільм Згвалтування Рейсі Тейлор (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Документальний фільм «Згвалтування Рейсі Тейлор онлайн» розповідає реальну історію темношкірої жінки, що зазнала наруги. По дорозі з церкви побожне заміжню, заміжню Рейсі Тейлор зґвалтували кілька білих чоловіків. Це сталося в 1944 році, коли такі випадки були зовсім не рідкістю, і залишалися безкарними. Але героїня фільму не збиралася миритися з вчиненим беззаконням, вона вирішила у що б то не стало добитися справедливості. Зробити це було дуже складно, спочатку всі, до кого зверталася Рейсі, були налаштовані проти неї.

Єдиною прихильницею жертви насильства стала Роза Паркс, секретар Національної асоціації сприяння прогресу темношкірого населення. Але Рейсі самій довелося виконати велику роботу по вистежуванню гвалтівників, деяких з яких вона знала. Фільм Згвалтування Рейсі Тейлор (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це був непростий шлях, якому не искательниц правди чекали нові небезпеки. Але вони розуміли, наскільки важлива ця боротьба для інших жінок, які хочуть жити не побоюючись посягань.

Режисер: Ненсі Буірскі
Актори: Томмі Бернарди, Роберт Корбітт, Алма Деніелс, Синтія Еріво, Кристал Феймстер, Том Гіббс, Естер Купер Джексон, Джеймс Джонсон II, Джек Кейзер, Даніель Л. Макгуар


загрузка...