За пару днів до підписання Україною угоди про Асоціацію ЄС президент України Віктор Янукович виступає по телебаченню з промовою, суть якої зводилася до наступного — Україну не влаштовують умови угоди і документ підписаний не буде. Це викликало хвилю обурення з боку населення: «Кілька років все влаштовувало, останні два роки перегинали через коліно Верховної Ради, щоб прийняти необхідні для асоціації закони, і раптом не влаштовує!». Люди вийшли на вулиці з мирними акціями протесту, в різних містах на центральних площах почали розбиватися наметові містечка протестувальників.

Але всі ці протести мали виключно мирний характер, що правда тільки з боку прихильників європейської асоціації, так як влада почала реагувати не зовсім адекватно. Спочатку досить «толерантно» розігнали протестувальників в одному обласному центрі, потім, діючи жорсткіше в іншому. Але це мало допомагало — всі дивилися на студентів, які оголосили безстрокову акцію протесту на Майдані у Києві і це надавало людям сили. Тоді влада зважилася на радикальний крок — проти півтори сотні мирно протестуючих студентів на Майдані Незалежності зігнали кілька загонів «Беркуту» і почалося жорстоке побиття молодих людей.

Били ногами, кийками, щитами — молодь оточили щільним кільцем і просто калічили. Отже, владі вдалося «розігнати» Майдан. Але тільки до ранку. Фільм Зима у вогні (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Євген Афинеевский
В ролях: Bishop Agapit, Catherine Ashton, Serhii Averchenko, Христина Бердинських, Pavlo Dobryanskyy, Valery Dovgiy, Bogdan Dmytro Furayev, Eduard Kurganskyi, Mykhailo Havryliuk, Natan Hazin

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress