Фільм Останні дні динозаврів (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм розповість глядачеві про захід величезних істот, які одноособово домінували на планеті багато мільйонів років. Матеріал, поданий за допомогою кращих спецефектів. Цей факт порадує маленьких глядачів, які захоплюються стародавніми ящерами. Загибель динозаврів – є однією з найбільших загадок життя на Землі. Думки вчених підлогу цього приводу значно розходяться. Одні впевнені в тому, що саме глобальне похолодання стало причиною масової смерті істот, які здавалося, можуть витримати будь-які випробування природи. Адже їх тіла захищала щільна шкіра, часто витримує гострі як бритва зуби противника.

Однак перед обличчям холоду і загибелі всього живого навколо, навіть ці велетні залишилися безсилі. Тому до нас дійшли лише їх скелети. Однак існує й інша теорія, яка має досить багато прихильників. Динозаври загинули у результаті падіння величезного метеорита, який завдав значної шкоди всій планеті. Фільм Останні дні динозаврів (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Даний проект намагається відкрити завісу таємниці над питанням, що ж сталося з одним з найцікавіших видів тварин, коли-небудь існували на нашій планеті. Однозначної відповіді на це інтригуюче питання поки немає.

Режисер: Річард Дейл
В ролях: Білл Монді


загрузка...