Серіал Брудні гроші 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Напевно багато звичайні люди погодяться з думкою про те, що корпорації є дратівливим чинником, незважаючи на те, що вони виробляють безліч речей. У центрі сюжету документального розслідування телеканалу нетфликс виявляються численні корпорації, що випускають ліки, автоконцерни та інші мегасостоятельные компанії і фірми. З кожної з розглянутих корпорацій, так чи інакше, пов’язано з брудними грошима. Особливістю серіалу є те, що кожну серію знімає окремий режисер. Виходячи з цього, можна укласти, що кожна нова серія, випуск програми є частиною одного документального збірника досліджує махінації з грошовими сумами.

Особливо варто звернути увагу на одну серію, в якій розглядається історія брудних грошей світового бренду Volkswagen. Мова піде саме про автомобіль знаменитої моделі під назвою Jetta. Так, один чоловік купив собі автомобіль. Зваживши всі «за і проти», герой випуску припустив, що це відмінний внесок коштів у недорогу машину з якісними даними. Серіал Брудні гроші 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У певному сенсі, він був прав. Дизельний універсал це те, що треба для американців. Але, незабаром розкрилася скандальна правда про те, що є серцем автомобіля, а саме, його двигун.

Режисер: Ерін Чи Карр, Алекс Гібні, Крісті Джейкобсон
Актори: Alberto Ayala, Roddy Boyd, Джонатан Браун, Хілларі Родем Клінтон, Jack Ewing, John German, Алекс Гібні, Walter Groth, John Hempton, Carolyn Jarvis


загрузка...