загрузка...


Кому б не хотілося підкорити найвищу гору і записати своє ім’я в історії? Напевно кожен хоч раз про це замислювався, тільки ось втілити подібне в реальність побажає далеко не кожен. Але все одно знаходяться сміливці, які збирають всю свою мужність в кулак і відправляються в експедицію. Всі розуміють, що цей похід буде далеко не простим, погода може не дозволити здійснити підйом навіть до середини, та й не легкою буде акліматизація. Але герої вірять, що у них безсумнівно вийде дістатися до вершини, якщо вони будуть дотримуватися планів, техніки безпеки та всіх необхідних інструкцій.

За статистикою, з усіх бажаючих забратися на вершину Евересту, далеко не кожному вдалося повернутися живим. Багатьом довелося пройти через безліч перешкод і вони отримали травми, деяким довелося боротися з обмороженням і це далеко не все, що може очікувати, при спробі підкорити цю гору. До того ж постійно є ризик потрапити під лавину, та й погода може в будь-який момент погіршиться.

Але експедиція не зупиняється, вона має намір йти до кінця. Через що пройде ця група альпіністів? З якими труднощами вони зіткнутися і чи вдасться їм повернутися додому живими? Серіал Ген висоти, або як пройти на Еверест 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Христина Козлова
Актори: Валдіс Пельш, Сергій Костильов, Олександр Абрамов, Ірена Харазова, Ліана Чабдарова, Олег Піменов, Роман Реутов, Влад Мороз, Ігор Дем’яненко, Надія Воскресенська

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress