У цьому шоу ви зможете отримати відповіді на всі ваші кумедні питання. В ході найцікавіших, найекстремальніших і забавних експериментів команда з розумних і веселих дослідників знаходять відповіді на непрості і дивні питання. Ведуть програму Джон Тикл і Річард Хаммонд, які проводять свої неймовірні дослідження не тільки на вулиці, але і в закритих приміщеннях. Завдяки допомозі своїх асистентів, дотепні вчені дають відповіді на неймовірні і забавні питання. Головною родзинкою шоу є величезна кількість гучних вибухів, які є важливою складовою будь-якого дослідження та експерименту.

Дослідники експериментують з різноманітними хімічними речовинами, завдяки чому створюють самі неймовірні і вражаючі з’єднання. Головне, що кожен досвід коментується дослідниками, пояснюються всі процеси роботи того чи іншого механізму. Доктор Банхед є яскравим представником людини науки, він ставить абсолютно незвичайні і навіть екстремальні досліди і завжди добивається успішних результатів.

Також цікаві досліди Братів Бранблоу, які можуть продемонструвати близько десятка шляхів розтину сейфа. Серіал Мозголомы: Насильство над наукою 6 сезон (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Айр, Грант Ширер, Тому Томпсон
В ролях: Джон Тикл, Джо Роунтрі, Тому Прінгл, Ніл ДуКран, Мойра Кан, Річард Хаммонд, Ед Арринс, Рейчел Грант, Стефан Д Барт, Деніел Норріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress