Серіал Невідома планета Земля 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Проживаючи незліченна кількість часу на рідній планеті Земля, людство так і не пізнало всі його загадки і таємниці. Телеведучий і незрівнянний актор Уїлл Сміт у новому телепроекті під назвою «Невідома планета Земля» розповість і спробує зрозуміти, що на даний момент вченим вдалося розгадати, а також, які наукові відкриття готуються здійснити у найближчому майбутньому. Крім того, один з найбільш хвилюючих питань сучасності свідчить про те, чому людина змогла освоїти космічний простір, але так і не зміг потрапити на дно Маріанської западини.

Автори документального серіалу спробують донести до глядача основи сучасної науки. Творці будуть спиратися на історичні відомості, щоб припустити перспективи майбутнього. Програма припаде до смаку всім шанувальникам наукових досліджень в жанрі документального дослідження. Творці документального фільму, разом з відомим актором Уіллом Смітом, запрошують глядачів у дивовижну подорож не тільки в незвідані куточки планети, але і за її межі. Експедиція, в яку увійшли кращі астронавти, спробують розібратися у багатьох питаннях, які хвилюють людство з початку зародження цивілізації.

Своїми думками на рахунок виникнення Землі, існування інших планет, де можливе життєдіяльність, поділяться люди, які побували в космосі. Серіал Невідома планета Земля 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Грехем Бут, Нат Шарман, Nick Shoolingin-Jordan
Актори: Вілл Сміт, Jeff Hoffman, Jerry Linenger, Peggy Whitson, Tim Mousseau, Nicole Stott, Мей С. Джемісон, Леленд Мелвін, Mike Massimino, Кріс Хедфілд


загрузка...