У сучасному світі розробники різних технологій самі перевищили свої творіння. Даний проект розповість про те, як міг би виглядати океан, якщо в ньому назавжди зникла ода. На перший погляд-це дуже дивна затія, так як неможливо осушити океан, але за допомогою комп’ютерної графіки, а також правильної побудови масштабних вимірювань, можна спроектувати землі всіх океанів світу. Таким чином, головні герої відправляються в подорож для того, щоб просканувати океан, поки він знаходиться у воді. А коли скан вод закінчиться, то його можна перетворити в такий вид, де води не стане і залишиться лише сухе дно.

На даному етапі за допомогою комп’ютерної техніки можна побачити на дні океану затонулі кораблі, приховані підземні світи, а також міста, які існували багато століть тому, але через потепління і танення льодовиків вони були затоплені.

Незвідані світи, які знаходяться у водах океану, заманюють своєю незвичністю, але досі жодна людина не змогла опуститися на дану глибину, щоб дістатися до цього світу. Серіал Осушення океану 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Тілі
Актори: Craig Sechler

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress